Naši hosté

 

Naší snahou je, aby pejsci, kteří u nás stráví více či méně času, kdy jsou jejich pánečkové mimo domov, byli také spokojeni. Prožili svůj čas u nás co nejlépe. Proto s nimi chodíme do přírody, připravujeme pro ně hry, výcviky a co nejvíce zábavy. A samozřejmě pokud nám to páneček dovolí, tak je uplácíme nějakými dobrotami. Sušeným ouškem, pařátkem nebo jen piškotkem pro pejsky. A proto se k nám velmi rádi vracejí.

 

 

Aktuálně přidáváme fotky Vašich psích miláčku na FB
 

Únor 2013 -

BSP - Anička - ta je u nás jak doma. Panička hodně cestuje a Andulku dává k nám, aby měla vše dobře zajištěno. Tentokráte u nás strávila více jak 14dní

Československý vlčák Garret - Gerry se zase na nás přijel podívat. Ze začátku si trošičku povyje, ale potom je v pohodě. Chodíme spolu na procházky anebo šmejdí na zahradě. S klukama se moc nekamarádí, tak se venčí samostatně. Jemu nevadí ani ta chumelenice, co se o víkendu vysypala. Byl ze sněhu nadšený

 

Rok 2012 jsem v psaní hostů dost zanedbávala. Měli jsme štěňátka labradorů, tak se to tady zase střídalo na hlídání. K tomu choďáčci, Andulka, kokříci, dalmatínec i nějací voříšci... U nás se prostě nenudíme :) a hlavně, všichni od nás odjíždějí spokojeni. Velkým oříškem pro nás byla agresívní borderka, která se s námi ze začátku nechtěla vůbec kamarádit. Ale nakonec zjistila, že tady se pejskům věnujeme, hážeme míčky, hrajeme různé hry a tak se tady za ten týden zabydlela, že se jí ani nechtělo odjíždět. Takže nemusíte se vůbec obávat, že by Váš pejsek smutnil a nevydržel s námi. A hlavně, my jsme zastánci pozitivní motivace a na každého pejska máme čas. Necháme ho rozkoukat a on sám k nám přijde s nabídkou hry. V letních měsících se nemusíte obávat venkovního ubytování. Pejsci mají zděný kotec a dřevěnou boudu, takže v parném létě jim je lépe tam než v bytě. 

 

Takže hurá do dalšího roku a slibuji, žebudu více psát i fotit :)

Leden 2013 - NKO Klif 

Klifík je už našim stálým hostem.. Páníčci jezdí v zimě na hory a Klif tráví dovču u nás. Je spokojený, dobře vychází s našimi labradorkami :), takže i letos byl bezproblémový. 

Leden 2012 Geratt - Československý vlčák, Klif - Německý krátkosrstý ohař

 

Letošní leden byl velmi teplý, takže kluci se měli dobře. Běhali po zahradě, vyhřívali se na sluníčku a do pacek je vůbec nic nezebalo :D

Takto se u nás měli Choďáci z CHS ACACIA HILL

Nedělní pohodička u nás v hotelu :) ...

V srpnu jsme měli super partu malých štěňátek a nekonflitních pejsků, takže jsme většinu času trávili pospolu. Pomáhali nám i při výrobě domácího moštu :)

 

Tady je pár fotek

 

Srpen 2011

 

První týden 07/2011

Tento týden byl pro nás náročný, protože byly volné dny a mnoho našich, již stálých, klientů využilo toto volno pro prodlouženou dovolenou. Byly jsme přeplnění až k prasknutí. Využili jsme i naši zimní zahradu, abychom se trošku nafoukli a mohli tak všem vyjít  vstříct. A jak to prožívali pejsci? No samozřejmě byli spokojeni. Bylo nádherné počasí a sešli se nám pohodoví pejsci, kteří mohli být na etapy pouštění po partách.

Tady je pár foteček, abyste viděli, jak to u nás chodí

 

 

Punťa - Sharpei

je to zvláštní plemeno, velká osobnost , typická povaha molosse. Punťa byl typickým zástupcem svého plemene. I přestože jsou velmi závislí na svém pánovi, k Punťovi jsme si brzy našli cestu. Hrátky na zahradě s ostatními pejsky ho přesvědčily, že je u nás fajn. Velmi rád si hrál se svým míčem kopanou. Nejhorší bylo ho přesvědčit, že navečer se musí jít spát do kotce. Ani žrádlo nějak nefungovalo, ale balónek nám vždy pomohl. A samozřejmě slib, že hned ráno zase půjde ven :)

Během jarních prázdnin se to u nás zase zaplnilo a bylo veselo. Přijeli Hifinka s Harvym, Fanny a nově k nám přijeli AMSTAF Meggie a Lien. Lien byl zlatíčko, je to ještě štěňátko a tak s ním všichni cloumali, ale on se nedal. Meggie jako vyzrála paní si povrkávala a hrátek se spíše vyhýbala. Ale počasí až do středy bylo nádherné, tak jsme si užívali sluníčka a vycházek a pobytu na zahradě. Takže mi všichni pomáhali patřičně okopávat zahrádku :) a drápkama provzdušnili po zimě dost zničený trávník.

 

 

Fany - Belgický ovčák - Groenendael -

ze začátku nedůvěřivá mladá fenečka, která chtěla utéct domů, si u nás velmi brzy zvykla a je z ní rozpustilá mladá slečna. Každou chvilku vymyslí nějakou lumpárnu. Při každé návštěvě si páníčci musí přinést nový pelíšek, jelikož Fany dostane nápad a svůj pelíšek si naproužkuje. Jinak je velmi hodná, ráda cvičí a nosí balónky.

 

Akim a Gabor ( Cane Corso a Labradorský Retriever ) Oba dva už jsou staříci. Gabčovi je 11let a Akimovi 8let. Jsou klidnější, jen si pochodili po zahradě a pak už ve stínečku v klídku leželi. Nějaké honění za balónkem, to už fakt není pro ně.

 

Harvy a Hifi - Irský setr

Hifinka už je bábinka a Harvyk taky není nejmladší. Jsou pomalejší, ale ještě stále si rádi zaskotačí :)

 

 Brenda - Německý ovčák  -  velký milovník vody... 

 

 

Fotogalerie:MMO-Argo z Ráje Sidy- Edy

Fotogalerie: Naši hosté- James a Kevin (Labradorský Retriever)

Kontakt

Petra Peschelová

temperamento@maxcanin.cz

Suchohrdly u Miroslavi 128

Tel: 774422257
pejsky přijímáme:
ráno mezi 7-9hod.
večer mezi 19-21hod.
nebo po domluvě

Vyhledávání

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode